X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خط سرخ شهادت
شهداشرمنده ایم 
نویسندگان
طراح قالب
 
گروه تروریستی داعش در جدید‌ترین جنایت خود بازاری را در استان نینوا برای فروش زنان مسیحی اختصاص داده است و این افراد را پس از ربودن و به اسارت گرفتن به عنوان کنیز می‌فروشند.


به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت (ع) ـ ابنا ـ در روزهای گذشته بیانیه‌های جهاد نکاح در مناطق زیر اشغال گروه تروریستی داعش منتشر شده و در آن از ساکنان منطقه خواسته شده است، زنان خود را برای جهاد نکاح در اختیار اعضای این گروه قرار دهند.

بیانیه جهاد نکاح داعشاما گروه تروریستی داعش به این هم بسنده نکرده و در ادامه اقدامات کثیف خود اعلام کرده که اقلیت‌های مذهبی عراق را به عنوان دارایی خود محسوب کرده و با قتل عام همسران این افراد زنان آن‌ها را به اسارت گرفته است.در جدید‌ترین تصاویر منتشر شده در میان کاربران و شبکه‌های اجتماعی، عکسی از زنان مسیحی که در خیابان‌های عراق توسط تروریست‌های داعش منتقل می‌شوند منتشر شده است.

با توجه به روش کثیف این گروه که برای انتشار اخبار خود در اینترنت و فضای مجازی، برنامه‌های خاصی دارند و البته از حمایت برخی شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر، فیس بوک و یوتیوب نیز برخوردارند، انتساب حقیقت این تصاویر به داعش چندان دور از ذهن نخواهد بود اما با وجود نظرات برخی سایت‌ها و کاربران، هنوز اخبار مستندی از مکان و موقعیت این تصویر در دست نیست.


اللهم اشغل الظالمین باالظالمین

برچسب‌ها: داعش، فروش زنان مسیحی توسط داعش، گروه داعش
[ یکشنبه 26 مرداد 1393 ] [ 12:57 ] [ منتظرالمهدی ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
آرشیو مطالب
حمایت می کنیم

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

امکانات وب
$$$$
$$$$